Co to jest KOMUNIKATOR iSMS?

KOMUNIKATOR iSMSto aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne (telefony, tablety, netbooki etc). Dzięki aplikacji, pasażerowie a także pasjonaci kolejnictwa mogą być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi aktualnej sytuacji na polskich szlakach kolejowych i drogowych. KOMUNIKATOR iSMS zapewnia dużo szerszy zakres przesyłanych informacji niż tradycyjny SMS. Teraz pasażer będzie mógł się dowiedzieć o: zmianach w rozkładach jazdy, komunikacji zastępczej, zmianach w zasadach honorowania biletów ulgowych, pracach remontowych, utrudnieniach wynikających z warunków pogodowych, festynach kolejowych, pociągach specjalnych, promocjach itd.

Dlaczego KOMUNIKATOR jest lepszy niż SMS?

KOMUNIKATOR iSMS zapewnia dostęp do dużo bogatszej informacji niż krótkie wiadomości SMS. Aplikacja pozwala Przewoźnikom na wysyłanie: informacji tekstowej o długości do 10 000 znaków, filmów, dokumentów, zdjęć. Pasażerowie mogą wyrazić swoją opinię dzięki dobrowolnemu udziałowi w ankietach i sondażach, otrzymują także możliwość odpowiadania na przesłane przez Przewoźnika informacje.

Jak otrzymam wiadomość?

Pojawienie się wiadomości sygnalizowane jest tak samo jak nadejście SMS-a tzn. pojawieniem się odpowiedniej ikony zgodnie z ustawieniami w telefonie. Informacja taka pojawia się zawsze, nawet jeżeli aplikacja jest zamknięta. Jedynym warunkiem otrzymania powiadomienia o nowej wiadomości jest posiadanie aktywnego dostępu do internetu, co obecnie praktycznie każdy posiadacz smartfona czy tabletu ma zapewnione dzięki korzystnym pakietom transmisji danych.

Kto wysyła informacje w KOMUNIKATORZE iSMS?

Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.

Koleje Dolnośląskie S.A.

POLREGIO (Przewozy Regionalne Sp. z o.o.)

Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Warszawa